REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Zvýhodnené ceny bytov v limitovanej ponuke!

Štýlové bývanie od štyroch špičkových slovenských dizajnérov na najlepšej adrese v Bratislave. Štyri prístupy k životu v centre mesta, štyri neopakovateľné byty v srdci Vydrice.

Najčastejšie otázky

Prečo vznikol koncept Vydrica Designers?

Denne sa stretávame s našimi klientmi a vieme, že kúpou bytu sa pre nich otázka bývania nekončí, práve naopak, iba začína. Väčšina našich klientov, najmä v segmente prémiových novostavieb, rieši svoje bývanie a interiér veľmi precízne, pretože určitým spôsobom je odzrkadlením ich životného štýlu a statusu. Už to nie je iba o nakupovaní nábytku v obchodných reťazcoch, ale čím ďalej viac využívajú spoluprácu s architektmi a interiérovými dizajnérmi.

Až v interiéri, ktorý navrhne profesionál, veľa ľudí zistí, čo všetko im byt môže ponúknuť a ako ho využiť čo najlepšie a zároveň prispôsobiť svojmu osobitému štýlu. Práve preto sme sa rozhodli našim klientom ukázať 4 prémiové byty v najprestížnejšej budove V4, ktorá sa nachádza v samom srdci Vydrice za Vodnou vežou, v rôznych štýloch a s použitím rôznorodých interiérových trendov.

Zároveň sme chceli týmto projektom odprezentovať to najlepšie, čo na Slovensku máme, a to jednak v rámci ponuky bytov, ale aj v oblasti interiérového dizajnu.

Komu je tento koncept určený?

My, ale najmä naši dizajnéri veria, že si tieto dizajny nájdu svojich reálnych majiteľov. Na základe nášho klientskeho portfólia sme zadefinovali 4 typy potenciálnych klientov, pre ktorých nami oslovení dizajnéri navrhli interiéry podľa presne určených parametrov. Ak by ich tieto interiéry nadchli, vedia ich získať spolu s bytom a nechať si ich aj zrealizovať.

Okrem toho, že budúci majiteľ získa jedinečný návrh interiéru od renomovaného dizajnéra, vie takto ušetriť približne 4-6 mesiacov svojho času. Je to preto, že dizajn je už vytvorený, premyslený, nacenený a pripravený do posledného detailu, akým sú doplnky a nábytky konkrétnych značiek aj s cenovkou. V neposlednom rade, nezanedbateľnou finančnou položkou je aj samotný návrh dizajnu, ktorý je už súčasťou ceny bytu.

Ak vás konkrétny koncept zaujal, neváhajte kontaktovať naše predajné oddelenie.

Čo je podstatou konceptu Vydrica Designers?

Prinášame 4 pohľady na interiérový dizajn svetového formátu, navrhnutý známymi slovenskými architektmi a interiérovými dizajnérmi. Ide o 4 konkrétne byty na jednom podlaží najprestížnejšej rezidenčnej budovy vo Vydrici V4. V každom byte je veľký kus originality, prestíže a najlepších materiálov, aké sú v súčasnosti k dispozícii. Pečaťou originality bytu je podpis samotného autora alebo autorky, ktorí do svojho návrhu vniesli svoj nezameniteľný rukopis, ale urobili to spôsobom, aby sa majiteľ bytu cítil čo najpríjemnejšie a autenticky.

Ako presne vyzerá produkt Vydrica Designers – klient si spolu s bytom môže kúpiť aj návrh dizajnu? Kupuje si iba návrh alebo aj jeho vyhotovenie?

Spolu s bytom získa klient automaticky aj návrh dizajnu, ten je navrhnutý pre konkrétnu dispozíciu bytu. Vyhotovenie si klient môže nechať zrealizovať na kľúč na základe projektovej dokumentácie od architektov a dizajnérov. Samotná realizácia interiéru nie je v cene návrhu ani v cene bytu.

Pre viac informácií kontaktujte naše predajné oddelenie.

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici