REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Zvýhodnené ceny bytov v limitovanej ponuke!

RETAIL

Vydrica bola odjakživa miestom, kde prekvital obchod a podnikanie. A k tejto tradícii sa opäť vráti. Atraktívne podhradie so živými ulicami pre peších, predĺženie staromestského korza, blízkosť dunajského nábrežia či výhľad na  Vodnú vežu vytvárajú ideálne zázemie pre dobrú reštauráciu, butikový obchod alebo reprezentatívne sídlo vašej firmy. Podnikať vo Vydrici jednoducho znamená užívať si jedinečné výhody a atmosféru pulzujúceho mesta každý deň.

Atraktívne verejné priestory

Komfortné podzemné parkovanie

Výborná dostupnosť MHD, bicyklom aj pešo

1,5 mil. turistov ročne v Bratislave

Príťažlivá lokalita

Živé mestské korzo

Prestížna adresa v Starom Meste

Moderné vybavenie priestorov

OBCHODNÉ PRIESTORY

Vydrica bude živou obchodnou ulicou s pestrou ponukou obchodov, reštaurácií a kaviarní pre rôzne skupiny zákazníkov. Budete tu môcť navštíviť svoj obľúbený obchod s lokálnymi alebo dizajnovými výrobkami, popritom sa prejsť mestom a stretnúť množstvo ľudí, s ktorými si na tej istej ulici dáte kávu či rýchly obed. Alebo zakončiť pracovný deň drinkom či dobrou večerou s výhľadom na Vodnú vežu.

Vo Vydrici chceme dať priestor najmä konceptom, ktoré podčiarknu jej jedinečnosť a stanú sa magnetom pre návštevníkov. Ak máte zaujímavý nápad v oblasti retailu alebo jedinečný gastrokoncept a uvažujete o otvorení svojej prvej kamennej prevádzky, vo Vydrici vám vytvoríme ideálne podmienky. Vydrica je tým správnym miestom aj pre etablované reštaurácie, ktoré chcú zostať v centre mesta, ale  hľadajú moderné priestory s prepracovaným zázemím a špičkovým technologickým vybavením.

Vyberte si z ponuky našich obchodných priestorov a staňte sa súčasťou prvej skutočnej „high street“ Bratislavy.

80 prevádzok

Výborná dostupnosť

Kultúrny a verejný priestor

Pulzujúci život v meste

Kontaktujte nás

Podnikanie vo Vydrici

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici