REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Zvýhodnené ceny bytov v limitovanej ponuke!

MagazínŽivot v meste3 MIN

Ľudia Vydrice 2028

Vydrica existuje v našich predstavách už dávno. Vidíme ju plnú života, kultúry, unikátnych gastro konceptov, obchodných prevádzok a moderných ľudí, ktorí ju obývajú, pravidelne navštevujú alebo len objavujú. Tak sme si ju vysnívali, poctivo plánovali a detailne navrhli. Ponúkame vám fiktívne príbehy budúcich Vydričanov, ktorí si o pár rokov budú užívať výhody plnohodnotného staromestského života v samom srdci Bratislavy. Založené sú z časti na skutočných príbehoch ľudí, ktorí už využili príležitosť kúpiť si bývanie s komornou atmosférou na novom korze bratislavského podhradia v Starom Meste alebo sa tu rozhodli podnikať.

Samuel je inovátor a vizionár s vlastným startupom venujúcim sa ekológii. Od skončenia vysokej školy podniká vo vývoji inteligentných ekologických technológií. Hľadá udržateľné riešenia v oblasti priemyselných inovácií. Darí sa mu. Svoju firmu zakladal obrazne na zelenej lúke. Začínal v časoch, keď na ekológiu mysleli len rojkovia. Dlho tápal, keď sa snažil implementovať zelené technológie v domácich podmienkach. Rozhodol sa expandovať a klopať na dvere zahraničných firiem, ktoré udržateľnosť vnímali zásadovo. Získal investora, s ktorým začali podnikať na rakúskom trhu a v strednej Európe. Keď pred pár rokmi dokončili úspešný projekt vo Viedni, rozhodol sa, že sa v Bratislave poobzerá po bývaní. S rodinou žije natrvalo na strednom Slovensku v blízkosti hôr a do hlavného mesta chodil s manželkou pravidelne za kultúrou a umením. Často cestoval a z Bratislavy mal všade bližšie. Vydrica ho očarila. Reprezentatívny byt v srdci mesta, ktorý by príležitostne využíval, ho oslovil po mnohých stránkach.

 Mestský život pod hradom

Keď Samuel uvažoval o bývaní v historickom centre mesta na brehu Dunaja, myslel predovšetkým na ekológiu, ktorá je súčasťou jeho DNA. Rád využíva alternatívne formy dopravy. Vždy, keď mu to časový harmonogram dovolí, necháva svoj hybrid zaparkovaný v garáži pod Vydricou a po meste sa presúva na skladacom elektrickom bicykli. Hravo ho prepraví aj v mestskej hromadnej doprave. Napojenie na existujúce cyklotrasy mu vyhovuje, aj keď dúfa, že sa počty cyklochodníkov budú v Bratislave neustále zvyšovať.

Samuel hľadal novostavbu vo vysokom štandarde. Potrpí si na kvalitné materiály a moderné technické riešenia, ktoré sú udržateľné z ekologického hľadiska. Jeho byt, podobne ako všetky ostatné, má stropné chladenie a podlahové kúrenie, centrálne vetranie s rekuperáciou, ale aj vonkajšie tienenie. Je to moderná nehnuteľnosť zasadená do historických súvislostí.

Prvá „highstreet“ Bratislavy

Samuel s manželkou milujú prechádzky. Z Vydrice to majú za kultúrou naozaj blízko. Bývať na prestížnej adrese na novom bratislavskom korze je pre nich osviežujúcou zmenou. Podobne ako kaviarne, reštaurácie a zaujímavé gastronomické koncepty, ktoré majú rovno pod oknami. Nič im tu nechýba. Príležitosť bývať v srdci Starého mesta, aj keď len pár dní v mesiaci, vnímajú ako neopakovateľnú. Sú presvedčení o tom, že aj architektonická kvalita tohto projektu zabezpečuje stabilnú investíciu, ktorej hodnota bude neustále rásť.

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici