REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Zvýhodnené ceny bytov v limitovanej ponuke!

MagazínVydrica2 MIN

Video: O krok bližšie k budúcej podobe Podhradia

Marec 2022 sa zapísal do histórie Vydrice ako začiatok výstavby prvej etapy. Táto fáza je jedným z dôležitých krokov k budúcej podobe Podhradia, ktorého realizácia je rozdelená do troch hrubých fáz výstavby. Počiatočné hrubé terénne a statické práce sú oficiálne ukončené a Vydrica postupuje do svojej ďalšej fázy.

Prvá etapa projektu Vydrica obsahuje súbor štyroch rezidenčných a jednej kancelárskej budovy. Stavenisko bolo odovzdané 1. marca 2022 spoločnosti STRABAG, generálnemu zhotoviteľovi prvej etapy. Popredná staviteľská spoločnosť zvíťazila v tendri, do ktorého sme oslovili dve desiatky potenciálnych partnerov. Celá výstavba prvej etapy bude trvať 28 mesiacov. Plán na tento rok je sústrediť sa na obytné bloky V1 a V2.

Súbor rezidenčných budov ponúka záujemcom o bývanie v srdci Bratislavy 207 bytov, od malometrážnych 1-izbových až po 5-izbové mezonety. Súčasťou je vysoký štandard vyhotovenia, ktoré obsahuje stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie tienenie a prémiové materiály na fasádach, balkónoch či terasách. Okrem bytov bude v budovách k dispozícii aj množstvo obchodných prevádzok a kancelárskych priestorov.

Pozrite si video o začiatku výstavby Vydrice, ktorým vás prevedú Ing. Daniel Horník, Construction Manager Lucron, Ing. Andrej Spišiak, hlavný stavbyvedúci Strabag, a Ing. Juraj Rehák, člen dozornej rady Vydrica Development.

 

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici