REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Zvýhodnené ceny bytov v limitovanej ponuke!

MagazínKorzo5 MIN

YAK.SHA plánuje vo Vydrici vytvoriť najobľúbenejšie miesto na Slovensku pod značkou LOVE THEM CLUB

Vo Vydrici rozbieha svoj nový „hub“ kreatívec a producent Michal Novotný, známy pod prezývkou YAK.SHA. LOVE THEM CLUB bude miestom podľa jeho životného štýlu, bude tiež odzrkadľovať jeho zmýšľanie, záľuby a projekty. Vzniká ďalšia z jeho aktivít, pri ktorej sa zrodí komunita moderných ľudí, ktorí sa nielen radi hýbu a zbožňujú umenie, ale sú rozhľadení, vnímaví, scestovaní a otvorení novým výzvam. Ak ho ešte nepoznáte, inšpirujte sa.

 

Aký je príbeh celého konceptu LOVE THEM, ako vznikol a z čoho vychádzala myšlienka vzniku LOVE THEM CLUBu?

LOVE THEM vznikol ako brand, s ktorým som chcel spájať veci, ktoré by ľudia mali milovať. Pod touto značkou sme robili veľa spoluprác s výtvarníkmi a aktuálne ju spájame tiež so zdravým životným štýlom.

 

LOVE THEM CLUB (LTC) bude podľa tvojich slov „najobľúbenejšie miesto na Slovensku pre každého moderne zmýšľajúceho človeka“. Vieš nám povedať viac o tvojej cieľovke, čo ich do LTC pritiahne a čím si budeš udržiavať ich pozornosť?

Ambícia vytvoriť to najobľúbenejšie miesto na Slovensku je spojením vecí, ktoré sám milujem a považujem za tie najdôležitejšie v živote moderného človeka. Je to zdravý životný štýl, pohyb, komunitné aktivity, socializovanie, umenie a vstup estetiky do bežného života.

LOVE THEM CLUB bude zastrešovať aj tvoju komunitnú aktivitu LOVE THEM RUNNING CLUB (LTRC). Postavil si z gauča stovky ľudí – hobbíkov –  nielen po Slovensku a motivoval ich k pohybu. Budeme túto komunitu vídať aj vo Vydrici?

Áno, pripravujeme rôzne aktivity pre našich členov, ako pravidelné behy, zdravú stravu, pop up eventy a v neposlednom rade predaj produktov, ktoré budú určené pre ľudí, ktorí milujú šport a sú aktívni, či už na hobby úrovni alebo venujú športu väčšiu pozornosť.

 

Ako vznikla myšlienka LTRC a čo je jeho cieľom?

LTRC vznikol, aby pomohol rozhýbať ľudí a vytvoril komunitu, ktorú bude spájať práve zdravý a aktívny životný štýl.

Foto: Adam Tarana

K behaniu si si sám dlhšie hľadal vzťah a za posledný rok-dva si prešiel dlhú cestu. Doslova. Venuješ sa triatlonu, neraz si zabehol svojich „najťažších 400 metrov“ počas pretekov Red Bull 400, ale absolvoval si aj svoj prvý a zároveň posledný maratón v New Yorku. Ako sa dá zamilovať do behania?

Behanie je jeden z najnáročnejších pohybov a cesta k nemu nie je jednoduchá. Recept, ako si ho osvojiť úplne nepoznám a asi by si ho mal každý nájsť sám. Som však presvedčený o tom, že začať behať práve v komunite je tou najlepšou cestou, ako si beh nakoniec zamilovať.

Foto: Adam Tarana

Prečo si sa rozhodol otvoriť LOVE THEM CLUB práve vo Vydrici, čím ťa tento projekt oslovil?

Vydricu pre jej polohu a koncept modernej štvrte v historickom centre považujem za budúcnosť Bratislavy, preto som chcel byť súčasťou tohoto projektu. Pôvodne som uvažoval nad galériou, no nakoniec som sa rozhodol pre projekt LTC, ktorý bude domovom nielen pre moje aktivity okolo umenia, ale tiež zastreší aktivity okolo LOVE THEM RUNNING CLUBU.

 

Čo by si chcel do Vydrice priniesť, čo všetko sa bude diať v LTC?

Do Vydrice mám v pláne preniesť celý môj life style spoločne s mojou estetikou. S architektmi projektujeme LOVE THEM CLUB tak, aby ho chcel navštíviť každý bez ohľadu na to, či sa zaujíma o aktivity, ktoré tam budeme robiť. Verím, že sa nám to podarí a budeme výraznou súčasťou novej štvrte v centre mesta.

Spomínal si, že atmosféra, dizajn, estetika LTC bude inšpirovaná ďalekým východom, konkrétne Japonskom, ktoré ti učarovalo. Vieš nám povedať, čím konkrétne?

Na japonskom dizajne milujem čistotu a pokoj, ktorý z neho vyžaruje. Verím, že sa nám podobný pokoj podarí priniesť aj do nášho priestoru vo Vydrici.

 

Tvrdíš, že tvoje plány sú pre teba dôležitejšie ako všetky výhovorky sveta. Si neposedný a neustále niečo kreuješ a posúvaš sa. Čomu momentálne venuješ najviac energie a kam smeruješ?

Aktuálne mám rozpracovaných viacero pracovných projektov, no poslednú dobu si viac vážim svoj osobný čas, preto najviac energie venujem sebe samému.

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici