REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Zvýhodnené ceny bytov v limitovanej ponuke!

MagazínFitOut5 MIN

Váš byt vo Vydrici zariadime na kľúč a zabezpečíme aj jeho prenájom

Službu FitOut & Rent využili už stovky klientov v našich dokončených developerských projektoch. Bohaté skúsenosti so zariadením nehnuteľností na mieru a dlhodobú starostlivosť s ich prenájmom chceme naplno využiť aj vo Vydrici. „Sme presvedčení o tom, že výnimočné byty si zaslúžia výnimočný servis,“ tvrdí Jakub Ondrášik, Senior technical aftersale zo spoločnosti Lucron. Vaša investícia do bývania vo Vydrici tak bude dlhodobo bez starostí.

Vydrica FitOut šetrí čas aj peniaze

Štýlové zariadenie nehnuteľnosti na kľúč tak, aby ste si pri nasťahovaní priniesli len svoje osobné veci znie ako sen. Vo Vydrici bude vďaka službe FitOut realitou. Vybrali sme do ponuky niekoľko bytov rôznych rozmerov a dispozícií, navrhnutých profesionálnymi interiérovými architektmi, s ktorými dlhodobo spolupracujeme. „K bytom ponúkame zvýhodnenú cenu komplexného zariadenia na kľúč, ktoré zrealizujú naši overení dodávatelia. Zo skúseností vieme, že klientom ušetríme peniaze a minimálne 2 až 3 mesiace času, ktoré by strávili výberom vhodného architekta, spoľahlivého zhotoviteľa a v neposlednom rade zháňaním nábytku, materiálov, doplnkov a spotrebičov,“ deklaruje J. Ondrášik.

Kvalitné, prírodné a nadčasové materiály

Inšpiráciou pri jednotlivých návrhoch bol historický kontext projektu Vydrica. Hlavnými prvkami, ktoré sa objavujú vo všetkých interiéroch je odkaz na obdobie postmoderny zhmotnený minimalistickým dizajnom vstavaných nábytkov či organickými tvarmi solitérov a doplnkov, ako aj celkovým prepracovaním detailov. Dôraz je kladený aj na maximálne využitie priestoru funkčným umiestnením všetkých vstavaných a na mieru vyrábaných prvkov interiéru. V jednotlivých návrhoch prevládajú kvalitné, prírodné a nadčasové materiály, ako sú drevo, kameň a sklo, ktoré si klienti môžu skombinovať podľa vlastného uváženia.

Cena zariadenia za kompletný interiér a všetky služby

Navrhnutým interiérom dominujú neutrálne a tlmené odtiene zemitých farieb v kombinácii s drevenými prvkami nábytkov alebo veľkoformátových obkladov stien, čo dáva klientovi možnosť doplniť interiér farebnými doplnkami podľa vlastného vkusu. Cena zariadenia bytu zahŕňa kompletne zariadený interiér vrátane vstavaných nábytkov vo všetkých miestnostiach, kuchyňu a všetky spotrebiče, nevstavaný nábytok, dopravu a doplnkové služby. Klient dostane kompletne vypracovanú a transparentnú ponuku so všetkými nákladmi. Pri nasťahovaní sa do zariadeného bytu na kľúč si stačí priniesť už len osobné veci.

 

Vydrica Rent= dlhodobý prenájom bez starostí

Okrem predaja bytov a ich kompletného zariadenia na kľúč ponúkame aj službu Rent, ktorá zabezpečí jednoduchý prenájom vašej nehnuteľnosti, jej správu a údržbu. Spoločnosť Lucron Group sa už dnes stará o viac ako 150 bytov v projektoch v Bratislave a v Trnave. „Na základe našich skúseností sme službu Rent vo Vydrici koncipovali tak, aby mali majitelia bytu len jedinú úlohu – kontrolovať si pravidelné platby od nájomcu. O všetko ostatné sa postaráme my. Nájdeme vhodného a spoľahlivého nájomníka, zabezpečíme právne zastrešenie kontraktu a postaráme sa o údržbu, prípadné opravy, záručný aj pozáručný servis vrátane pravidelnej technickej revízie. Veľkou výhodou je, že všetko zabezpečuje jedna kontaktná osoba na našom predajnom mieste,“ podotýka J. Ondrášik.

Výhody zariadenia a prenájmu bytov cez službu Vydrica FitOut & Rent

„Službu zariadenia bytu na kľuč je možné využiť aj v prípade, že nehnuteľnosť neplánujete prenajímať. Taktiež platí, že sa postaráme o prenájom bytu, ktorý si majitelia zariadili bez využitia našej služby FitOut. Je pre nás kľúčové, aby sme našim klientom vo Vydrici poskytli maximálny komfort bývania za každých okolností, či už ide o rozlohovo menší byt, ktorí chcú dať do prenájmu, alebo o väčší priestor pre ich vlastné bývanie. Zabezpečíme pre nich komplexný a profesionálny manažment ich nehnuteľnosti,“ uzatvára Jakub Ondrášik z Lucronu.

>>> Pozrieť ponuku bytov FitOut

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici