REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

MagazínNezaradené3 MIN

Spustili sme predaj najlukratívnejšej budovy

To najlepšie, čo vie Vydrica ponúknuť. To je nový bytový dom V4, ktorého predaj sme spustili. Objavte novú lokalitu pod hradom, ktorá prináša komorné bývanie aj aktívny život v centre Vydrice.

Bytový dom V4 v samom srdci Vydrice

Byty s výhľadom na Dunaj a centrálne námestie, ktorého dominantou bude národná kultúrna pamiatka Vodná veža. Celkový počet bytov v tomto unikátnom bytovom dome je len 21. Tie svojim budúcim majiteľom prinesú príjemné a komorné prostredie bývania. Na každom poschodí sú maximálne tri či štyri byty, pričom každý z nich bude poskytovať ešte vyšší štandard ako iné byty vo Vydrici. V ponuke sú prevažne väčšie byty, trojizbové až štvorizbové, no ponúkame aj dva dvojizbové. Každý z bytov má vlastnú lodžiu, ktorá poskytuje komfortný priestor pre príjemné posedenie s výhľadom na Vodnú vežu, Dunaj a nové námestie.

Jedinečné riešenie ponúkajú trojizbové byty na 4. podlaží, ktoré okrem lodžie s výhľadom na Dunaj, poskytujú z druhej strany predzáhradky. Predzáhradky sa budú nachádzať na najvyššie položenej ulici – Oeserovom rade, ktorý tvorí hranicu obytnej štvrte a hradného areálu. Splniť si sen o vlastnej zelenej záhradke v centre mesta teda nemusí zostať len snom, ale môže sa stať reálnou súčasťou vášho nového bývania.

Dominantou celého projektu je národná kultúrna pamiatka Vodná veža

Najstaršie správy o objekte, ktorý slúžil ako mýtnica strážiaca brod cez Dunaj, pochádzajú ešte z 11. storočia. Hoci jeho nadzemné murivá sú stredoveké, nedávne archeologické nálezy z keltsko-rímskeho obdobia na hradnom kopci i v podhradí ponúkajú silné argumenty na opätovné prehodnotenie datovania najstaršej časti Vodnej veže. V spolupráci s magistrátom mesta Bratislava aktívne pripravujeme architektonickú súťaž, ktorej výsledok bude známy už o pár mesiacov. Naša úzka spolupráca s mestom sa preniesla aj do podpisu memoranda ešte v októbri minulého roka, v ktorom sme prisľúbili citlivé a kvalitné narábanie s týmto priestorom.

Zachované budú tiež fragmenty Kempelenovho vodovodu a dve ľadové jamy, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti Vodnej veže. Jamy sa v minulosti využívali na uchovávanie ľadu z krýh Dunaja a slúžili ako chladničky. Obidve ľadové jamy budú revitalizované a začlenené do celkového konceptu projektu. Samozrejmosťou bude ekologickosť projektu a prístupnosť verejných priestorov.

Lokalita v najhodnotnejšom priestore pod hradom

Poloha v kombinácii s kvalitným urbanizmom a architektúrou zohľadňujúcou historický kontext tohto miesta vytvorí zaujímavú štvrť, ktorá bude mať všetky znaky autentického a živého miesta. Pozrite si ponuku našich bytov a dohodnite si osobné, alebo online stretnutie s našim predajcom.

Prejsť na ponuku bytov

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici