Rezervujte si videohovor s predajcom

Sme tu pre vás aj naďalej

Mám záujem
Bývanie

Najlepšie miesto pre plnohodnotný mestský život.

Vydrica sa nachádza na unikátnom mieste, preto bývať v nej je príležitosť, aká sa už nebude opakovať.
Aktívni mestskí ľudia nájdu vo Vydrici novú staromestskú štvrť, kde urbanizmus európskej kvality prináša modernú architektúru s prepojením na historický odkaz podhradia.

Moderná architektúra, vysoká kvalita prevedenia, pulzujúci život na ulici, unikátne gastro a obchodné prevádzky, priame dopravné napojenie a ponuka kultúrneho a spoločenského vyžitia v centre Bratislavy. To všetko robí z Vydrice momentálne najlepšie miesto pre milovníkov plnohodnotného aktívneho mestského života.

Tím architektov Vydrice dával, okrem dizajnu budov a koncepčného riešenia kvalitných verejných priestorov, veľký dôraz aj na vnútorné dispozície bytov a ich vysoký štandard. Ponuka bývania vo Vydrici je pestrá, nájdete v nej byty a apartmány od malých garzóniek až po 5-izbové luxusné penthousy.

Po dokončení kompletnej výstavby bude vo Vydrici vlastniť byt menej ako 400 majiteľov. Limitovaná ponuka bytov vo výbornej lokalite a kvalitný prepracovaný projekt robia z kúpy bytu vo Vydrici jedinečnú a stabilnú investíciu s vysokou pridanou hodnotou.

Moderné priestory v najvyšších štandardoch

Málo bytov vo vchode a na poschodí

Bývanie pod hradom

Výhľad na Dunaj

Balkóny a terasy

Vonkajšie tienenie

Vysoká bezpečnosť

Stropné chladenie

Podlahové kúrenie v celom byte

Garancia zdravého prostredia pre život

Srdce mesta

Život na korze

Ponuka bývania

Vydrica