REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Zvýhodnené ceny bytov v limitovanej ponuke!

MagazínVydrica2 MIN

Odhalili sme víziu novej Vydrice

Výstavba projektu Vydrica  napreduje presne podľa plánu a prvé byty budú odovzdané novým majiteľom už v druhej polovici roku 2024. Prejsť sa novými ulicami je však možné už dnes, a to vďaka videu, ktoré predstavuje víziu celej štvrte po dokončení. Je možné vidieť vzhľad národnej kultúrnej pamiatky Vodná veža po revitalizácii, technické riešenie tzv. hradnej spojky, ktorá by v budúcnosti mohla prepojiť Vydricu s hradom, alebo vzhľad Podchodu pamäti, ktorý prepája Vydricu s historickým Starým Mestom.

 

Vydrica je našim vlajkovým projektom, v ktorom sa stretáva to najlepšie z pohľadu lokality, architektúry, ale aj použitia moderných technológií a kvalitných materiálov. Je úžasné sledovať, ako Vydrica napreduje, a že už čoskoro sa budeme môcť reálne prejsť jej ulicami. Nové video ukazuje, ako sa po dokončení Vydrica prirodzene prepojí s historickým centrom mesta a svojim bezprostredným okolím,“ hovorí predseda predstavenstva spoločnosti VYDRICA DEVELOPMENT Zoltán Müller. 

Nová realistická 3D animácia zobrazuje víziu vzhľadu novej Vydrice po úplnom dokončení. Okrem obytných a kancelárskych budov tak vidno aj budúce riešenie verejných priestorov a vzhľad ulíc, ktoré svojim komorným charakterom navodzujú atmosféru Starého Mesta. Vo Vydrici dostanú veľký priestor viaceré pripomienky histórie, vrátane dvoch revitalizovaných ľadových jám z 15. storočia, ktoré budú sprístupnené verejnosti. Dominantou novej štvrte bude národná kultúrna pamiatka Vodná veža, ktorá sa stane jej kultúrnym a spoločenským centrom.

Virtuálna prechádzka Vydricou začína prechodom z Hviezdoslavovho námestia cez tzv. Podchod pamäti, ktorého zobrazené riešenie je zatiaľ v rovine vízie. Finálny vzhľad aj prevedenie Podchodu pamäti, ktorý má byť aj symbolickým pripomenutím historického kontextu tejto lokality, bude riešené v spolupráci s hl. mestom a ďalšími partnermi z radov kultúrnej obce. Videoanimácia zobrazuje aj možné technické riešenie hradnej spojky, ktorá by mala prepájať Vydricu s časťou mesta na hradnom kopci. Okrem turistov zo zahraničia, takáto atraktívna možnosť prepravy medzi dvomi navštevovanými časťami mesta by bola určite zaujímavá aj pre obyvateľov Bratislavy.

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici