REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Zvýhodnené ceny bytov v limitovanej ponuke!

MagazínPríbehy Bratislavy3 MIN

Kúpa bytu vo Vydrici je stabilnou investíciou

Už začiatkom júna spúšťa Vydrica oficiálny predaj bytov. V dnešnej situácii, plnej neistôt, vyvstávajú otázky na ceny bytov, ale aj na vývoj realitného trhu a hodnotu investícií. Na tieto témy sme vyspovedali Juraja Ťahúna, riaditeľa predaja projektu Vydrica. Osobne ho so svojim tímom nájdete aj v novom salespointe pod hradom, kde vám predstaví projekt napríklad aj vo virtuálnej prehliadke 3D modelu kompletného projektu Vydrica.

Len pár týždňov od prepuknutia celosvetovej pandémie padali v Bratislave cenové rekordy za meter štvorcový za byty v novostavbách. Momentálne v realitách nastala skôr stagnácia cien. Ako sa tento stav premietol do cien bytov vo Vydrici?

Je pravdou, že v dôsledku pandémie dopyt po bytoch posledné dva mesiace zamrzol. Bolo to spôsobené najmä prísnymi opatreniami a neistotou na trhu práce. Aktuálne sa však začína trh zobúdzať a pociťujeme to aj na opätovne zvýšenom dopyte po bytoch v projekte Vydrica.
V Bratislave pretrvával dlho stav, kedy dopyt výrazne prevyšoval ponuku. Povolenia na nové projekty sa zázračne neobjavili, pandémia ich skôr spomalila. Neistotou v momentálnej situácii dopyt mierne poklesol, ale stále prevyšuje aktuálnu ponuku. Situácia s koronavírusom teda doposiaľ ceny bytov v hlavnom meste nijako neovplyvnila a ani to už nepredpokladáme.

Prečo by ste ľuďom odporučili kúpiť si byt vo Vydrici?

Lokalita, lokalita, lokalita, hovorí základné pravidlo správnej investície do nehnuteľnosti. Ďalšími prednosťami Vydrice je určite jedinečná architektúra a nadštandardné prevedenia bytov. Projekt výrazne rozšíri pešiu zónu Starého Mesta a veríme, že sa po ukončení stane vyhľadávanou lokalitou pre návštevníkov a obyvateľov Bratislavy. Významným faktorom je aj výrazné obmedzenie celkového počtu bytov na Vydrici oproti iným projektom. To znamená, že po dokončení celého projektu bude menej ako 400 majiteľov vlastného bytu vo Vydrici.

Nižšia ponuka, výborná lokalita a kvalitný prepracovaný projekt sú nepochybné dôvody na to, aby kúpa bytu vo Vydrici bola jedinečnou a stabilnou investíciou.

Stále zdôrazňujete, že Vydrica nie je luxusný projekt. Čo je teda jej pridanou hodnotou?

Vydrica je skutočne projekt pre všetkých. Viem, že kúpiť byt v projekte si nemôže dovoliť každý, ale Vydrica nebude len o bývaní. Bude pre všetkých rovnako, tak, ako je dnes neďaleká pešia zóna v centre. Ulice budú plné príjemných kaviarničiek, obchodov, reštaurácií a menších parkov. Nájdu si tu svoje miesto aj umelci a nové koncepty ubytovania. Cieľom projektu je rozšíriť srdce Bratislavy o novú štvrť, ktorá bude rovnako prístupná pre širokú verejnosť presne tak, ako pre jej obyvateľov.

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici