REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Zvýhodnené ceny bytov v limitovanej ponuke!

Tváre Bratislavy

Lucia z Grizzly Tacos

Stačí jeden jediný impulz a váš život sa môže obrátiť naruby. Lucia pracovala štyri roky ako učiteľka vo Veľkej Británii a stačil podnet od jej brata, aby sa s radosťou vrátila do svojho rodného mesta. Spolu s ním sa pustila do vôd totálne neprebádaných a otvorili si originálne Grizzly tacos, ktoré sa stalo v meste hitom. 

Jednoducho mali pocit, že toto v Bratislave chýbalo. „Mexická kuchyňa je veľmi rozmanitá, extrémne farebná chuťovo aj na pohľad. A najviac sa mi páčia výrazy tvárí, keď ľudia jedia a ochkajú. Keď po prvom súste zavrú oči a cítia sa, ako keby boli znova v Mexiku,“ usmieva sa Lucia.

A keď s bratom nepracujú? Ich obľúbenými miestami sú tie pri Dunaji. „K rieke sme chodievali od detstva. Najprv s rodičmi na prechádzky a neskôr sme sedávali s kamošmi v starom Propíku. Máme radi jeho energiu.“ Radi majú ale aj Riva bar, útulný podnik priamo na pontóne. „Patrí medzi naše najobľúbenejšie. Na terase je krásna atmoška, super personál, výborná hudba a super drinky aj šmaky pod zub,“ nešetria chválou.

A najobľúbenejšia ulica? „Nedá sa vybrať iba jedna. Mám rada naozaj každú jednu zastrčenú uličku, ktorá má dušu a cítiť z nej, že má už čo to za sebou,“ vyznala sa.

„Ak by bola Bratislava osoba, bola by to slečna, ktorá miluje život, verí ľuďom, ale často na to dopláca. Má rany na duši, ale aj krásne spomienky na život minulý. Má potenciál byť lepšou, ale pracuje na sebe, takže je aj vytrvala a verná. Myslím si však, že je nedocenená. Jednoducho slečna mnohých tvári.“

Lucia

Grizzly Tacos

Adresa

Mariánska 14
811 05 Bratislava

Telefón

+421 944 155 883

Web

https://www.grizzlytacos.sk

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici