REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Tváre Bratislavy

Rodina Mucskovcov

Vstúpite dnu a ocitnete sa akoby v inom svete. Jemný úklon hlavy a podanie ruky. Víta vás Erik Mucska, ktorý je spoluzakladateľ rodinného krajčírskeho salónu Maximilian Mucska Tailors špecializovaného na tú najelegantnejšiu pánsku módu. Vitajte vo svete smokingov, frakov a oblekov. 

„Snažím sa o rozvoj tradičného krajčírskeho remesla v Bratislave, ale aj na Slovensku. Snažím sa spoluvytvárať hmatateľné hodnoty spojené s ľudskou umelecko-remeselnou činnosťou,“ vysvetľuje Erik, pre ktorého je toto poctivé remeslo doslova vášňou. A je to aj vidieť. Veď medzi klientov salónu patria osobnosti z celého spoločenského spektra. Cez hercov, umelcov až po lekárov, bankárov i vedcov.

„Najradšej mám na každodennej práci ranné vstávania. Prvotné otvorenie vŕzgajúcich dverí v salóne, teda dverí, ktoré prinášajú do môjho života stále nové výzvy v pracovnom a aj osobnom živote,“ vraví s noblesou Erik, ktorý si zamiloval Grösslingovú ulicu aj s jej kaviarničkami, baríkmi, obchodíkmi a ateliérmi.

„Mám veľmi rád, keď si môžem sadnúť na roh Klemensovej do bistra U Kubistu. Najviac ma u nich baví zmes chutí jedla a ľudí,“ vraví Erik vyzdvihuje život v Bratislave, pretože, ako vraví: „je to mesto pre každého s chuťou tvoriť a žiť v otvorenej spoločnosti, ktorá akceptuje rozličnosť medzi jednotlivými ľuďmi.“

„Večer, keď mesto stíchne a prechádzate sa v malom parčíku pred Slovenským národným múzeom, pozeráte na pomník padlým partizánom, na túto monumentálnu sochu a ste vďačný za to, čo je teraz, keďže udalosti v minulosti mohli dopadnúť aj úplne inak.“

Erik Mucska

Maximilian Mucska Tailors

Adresa

Grösslingova 37
81109 Bratislava

Telefón

+421 917 421 327

Email

mucska@mucska.sk

Web

http://mucska.sk

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici