REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Korzo

Obchodné priestory

Kto chce mať obchod na korze

Malé obchodíky s pestrým tovarom, trh so zeleninou a korením, obľúbené viechy, voňavé pekárne, čerstvé ryby, tradičné remeslá a najlepšia zmrzlina v meste – to všetko kedysi vo Vydrici fungovalo a priťahovalo davy zákazníkov.

Tradícia starého bratislavského korza nájde svoje pokračovanie v predĺženej pešej zóne až do Vydrice a vráti ju opäť do skutočného centra mesta. S otvorením nového verejného priestoru sa otvárajú ideálne podmienky pre podnikanie v oblasti gastronómie, predaja a služieb. Nielen atraktívne priestory na podnikanie priamo do ulice, ale aj výbornú dopravnú obslužnosť, moderné parkovanie a veľký počet návštevníkov. Vydrické korzo bude magnetom pre všetkých obyvateľov aj návštevníkov Bratislavy. Premyslený koncept parterových retailových priestorov vytvorí dobrý základ pre obchodný úspech vašej prevádzky.

Najdlhšie korzo v Európe

Lokalita s bohatou históriou

Smart parkovanie

Unikátny gastrokoncept

Srdce mesta

Zážitkový koncept živej ulice

1,5 milióna turistov ročne v Bratislave

Uspôsobenie výkladov na mieru

Centrálna správa priestorov a eventov

Galéria a remeselná ulička

50 000 ľudí v pešej dostupnosti

2 000 Vydričanov

Parking

Do novej destinácie v centre mesta sa pohodlne dostanete autom. Riešenie parkovania vo Vydrici je odpoveďou na rýchlo sa meniaci svet a zahusťovanie dopravy. Zdieľané parkovanie je na Slovensku novinka, ktorá podporuje udržateľnosť a nenúti rezidentov kupovať si parkovacie miesta. Systém zdieľaného parkovania efektívne rieši potreby obyvateľov, návštevníkov aj nájomníkov kancelárií. Zdieľanie parkovacích miest umožňuje využívať garáž na viac než 90 %. Voľné parkovacie miesto vďaka aplikácii jednoducho nájdete, prenajmete na želanú dobu, prípadne ju predĺžite. V garáži uvažujeme nad elektronabíjacími stanicami a verejne prístupnými stojanmi na bicykle.

8 500 m2
obchodných exkluzívnych priestorov
90
priestorov pre rôzne typy a veľkosti prevádzok
31
nárožných retail priestorov
680
parkovacích miest

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici

Ermanno Boeris

obchodný riaditeľ spoločnosti Lucron

Korzo vo Vydrici bude otvorený priestor pre všetkých – miestnych obyvateľov, Bratislavčanov, ale aj turistov. Miestom na nákupy, návštevu netradičných gastro prevádzok či trávenie voľného času vo výnimočných verejných priestoroch. Vydrické korzo bude zároveň rozšírením Starého Mesta a jedna z hlavných prístupových trás pre návštevníkov Bratislavského hradu či nábrežia Dunaja.

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici