Rezervujte si videohovor s predajcom

Sme tu pre vás aj naďalej

Mám záujem

Korzo

Obchodné priestory

Otvorte si prevádzku na Korze

Malé obchodíky s pestrým tovarom, trh so zeleninou a korením, voňavé pekárne, čerstvé ryby, remeslá a najlepšia zmrzlina v meste – to všetko kedysi vo Vydrici fungovalo. Spýtajte sa starých Prešporákov. Alebo si otvorte na Korze svoju prevádzku a staňte sa súčasťou autentickej živej ulice.

Tradícia starého bratislavského Korza nájde svoje pokračovanie v predĺženej pešej zóne až do Vydrice a vráti ju opäť do centra mesta. Vydrické Korzo sa stane ozajstným magnetom pre obyvateľov a návštevníkov. S otvorením nového verejného priestoru sa otvárajú ideálne podmienky pre podnikanie v oblasti gastronómie, predaja a služieb. Nielen atraktívne priestory na podnikanie priamo do ulice, ale aj výbornú dopravnú obslužnosť, moderné parkovanie a prirodzený pohyb ľudí. Vo Vydrici si nájdu svoje miesto dobré nápady a kreatívne projekty, ktoré sa nechcú stratiť vo veľkom nákupnom centre.

Najdlhšie korzo v Európe

Lokalita s bohatou históriou

Smart parkovanie

Unikátny gastrokoncept

Srdce mesta

Zážitkový koncept živej ulice

1,5 milióna turistov ročne v Bratislave

Uspôsobenie výkladov na mieru

Centrálna správa priestorov a eventov

Galéria a remeselná ulička

50 000 ľudí v pešej dostupnosti

2 000 Vydričanov

Smart parking

Do novej destinácie v centre mesta sa pohodlne dostanete autom. Riešenie parkovania vo Vydrici je odpoveďou na rýchlo sa meniaci svet a zahusťovanie dopravy. Zdieľané parkovanie je na Slovensku novinka, ktorá podporuje udržateľnosť a nenúti rezidentov kupovať si parkovacie miesta. Systém zdieľaného parkovania efektívne rieši potreby obyvateľov, návštevníkov aj nájomníkov kancelárií. Zdieľanie parkovacích miest umožňuje využívať garáž na viac než 90 %. Voľné parkovacie miesto vďaka aplikácii jednoducho nájdete, prenajmete na želanú dobu, prípadne ju predĺžite. V garáži budú k dispozícii elektronabíjacie stanice a verejne prístupné stojany na bicykle.

8 500 m2
obchodných exkluzívnych priestorov
90
priestorov pre rôzne typy a veľkosti prevádzok
31
nárožných retail priestorov
680
parkovacích miest

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici

Ermanno Boeris

obchodný riaditeľ spoločnosti Lucron

Rozvíjame myšlienku, že Vydrica je Korzo pre všetkých. Nemusíte tu bývať na to, aby ste tu mohli tráviť voľný čas. Výhoda byť v centre mesta musí byť pre všetkých Bratislavčanov, Slovákov, aj turistov.

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici