REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem
Lokalita

Odvšadiaľ blízko

Vynovená lokalita pod hradom presunie ťažisko aktívneho života v centre tam, kde sa vždy nachádzalo. Skutočný stred mesta sa vráti do pôvodnej polohy a dostavbou podhradia sa naplno zrealizuje symbolika hradu ako centrálneho bodu Bratislavy.

Vydrica symbolizuje prepojenie minulosti a budúcnosti mesta v najhodnotnejšom priestore pod hradom, v dotyku s Dunajom. Bratislava sa tvorila dlho a Vydrica bola vždy jej neodmysliteľnou súčasťou. Po opätovnom oživení prepojí rozdelené historické centrum Bratislavy. Vydrica je dlhodobo chýbajúcou časťou mestskej štruktúry, hlavným uzlom, ktorý po dobudovaní otvorí obrovský potenciál celej centrálnej Bratislavy.

Hlavným jednotiacim prvkom bude plnohodnotne využívaný verejný priestor. Vytvorenie a prepojenie pešieho priestoru s Vydricou otvorí možnosti kontinuálneho prepojenia všetkých historických častí mesta, čím sa oživí myšlienka veľkého bratislavského korza, ktorého spoločenská kvalita v Bratislavčanoch stále rezonuje. Riešenie verejného priestoru prinesie nový štandard zdieľaného mestského priestoru a zážitkového miesta.

Magazín

Ľudia Bratislavy

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici