REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Kancelárie

Kancelárie

S kanceláriami vo Vydrici, budete spokojní Vy, Vaši zamestnanci i zákazníci.

Táto lokalita má biznis vo svojich génoch. Obchod vo Vydrici prekvital od najstarších čias. Na mieste stretu hradu s Dunajom sa pretínali medzinárodné obchodné cesty. Kombinácia podhradia, staromestského korza a nábrežia Dunaja ponúka unikátne miesto v Bratislave, ktoré vaša spoločnosť môže využiť k tomu, aby bola známa, úspešná a viditeľná.

Posedenie so zákazníkom v útulnej kaviarni, dobrej reštaurácii, alebo krátka business prechádzka po staromestskom korze či pri Dunaji môže výrazne pomôcť spoločnému obchodnému vzťahu. Kancelárie vo Vydrici budú miestom, kam klienti budú chcieť prísť za vami. Skutočné centrum mesta s dostupným parkovaním a množstvom prevádzok v atraktívnych verejných priestoroch.

Komorné butikové budovy s možnosťou privátneho členenia priestorov na kancelárie a so štandardom pre zdravé pracovné prostredie sú ideálne pre náročnejšieho klienta. Právnické či poradenské firmy, pre všetky spoločnosti, ktoré chcú pracovať v reprezentatívnych priestoroch v najstaršej časti mesta a zabezpečiť tak vysokú viditeľnosť svojej značky je adresa vo Vydrici ideálnym riešením.

PRESTÍŽNA ADRESA

CENTRÁLNA LOKALITA

BUTIKOVÉ MODERNÉ BUDOVY NAJVYŠŠEJ TRIEDY

ÚČELNÉ USPORIADANIE KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV

ATRAKTÍVNA LOKALITA PRE ZÁKAZNÍKOV

PODZEMNÉ PARKOVANIE

VÝBORNÁ DOSTUPNOSŤ MHD, CYKLO, PEŠO

ZDRAVÉ PROSTREDIE PRE PRÁCU

SMART TECHNOLÓGIE

STROPNÉ CHLADENIE

ENERGETICKÁ ÚSPORNOSŤ

ATRAKTÍVNE VEREJNÉ PRIESTORY

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Ermanno Boeris

obchodný riaditeľ spoločnosti Lucron

Na kvalite a prevedení kancelárskych priestorov sme si dali záležať. Moderné butikové budovy v prestížnej lokalite s vysokou koncentráciou ľudí zabezpečia vašej značke nielen viditeľnosť, ale tiež reprezentatívnu adresu.

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici