REZERVOVAŤ SI VIDEO STRETNUTIE

Sme tu pre vás

Mám záujem

Zvýhodnené ceny bytov v limitovanej ponuke!

Celková výmera Počet izieb
46,30 m2 1,5
Výmera interiéru 39,60 m2
Výmera exteriéru 6,70 m2
Číslo bytu H1004
Stav Voľný
Kolaudácia Q3 2024
Aktuálna cena 289 750,00 €

Rovnaký dôraz, aký venujeme verejnému priestoru, kladieme aj na štandardy. V prípade Vydrice sme sa pri výbere štandardov a použitej technológie zamerali najmä na kvalitu životného prostredia a zdravé bývanie.

Hliníkové okná

Zvukový a tepelnoizolačný komfort v bytoch budú zabezpečovať okná a dvere z hliníkových profilov s izolačným trojsklom.

Exteriérové tienenie

Vonkajšie tienenie bytov bude zabezpečené exteriérovými látkovými roletami. Tie zaručujú ochranu proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla a zároveň zabezpečia optimálnu úroveň svetla v interiéri.

Podlahové kúrenie

Rovnomerná teplota v miestnostiach, znížená prašnosť a estetické miestnosti bez radiátorov. Tepelný komfort v bytoch bude zabezpečovať podlahové kúrenie s použitím kombinovanej technológie plynovej kotolne a tepelného čerpadla.

Stropné chladenie

Zdravé a bezprievanové chladenie v bytoch bude zabezpečovať stropné chladenie, ktoré bude využívať tepelné čerpadlo a chiller.

Drevená plávajúca podlaha

Každý krok v byte vám spríjemní kvalitná drevená vrstvená plávajúca podlaha s hrúbkou 13 mm, s drevenou 2,5 mm hrubou nášľapnou vrstvou.

Vstupné dvere do bytov

Bezpečnosť vášho bývania zabezpečia protipožiarne dvere s triedou bezpečnosti 3 s výškou až 2100 mm.

Bezfalcové interiérové dvere

Dokonalé zatváranie a zárubne bez rušivých viditeľných pántov. Bezfalcové interiérové dvere s výškou 2100 mm dodajú zariadeniu bytu luxusný šarm.

Rekuperácia

Nadmerná vlhkosť a nadbytočné CO2 v miestnostiach budú minulosťou. Dýchanie čerstvého a zdravého vzduchu bude v bytoch zabezpečené́ centrálnym vetraním s rekuperáciou, ktoré́ naviac zabezpečuje úpravu vlhkosti vzduchu v interiéri.

Kúpeľne

Kúpeľne s nadčasovým a funkčným dizajnom sú tvorené tak, aby si každý vedel prísť na “svoje”. Jeden z piatich nestarnúcich dizajnov Vám z kúpeľne vyčaruje najpríjemnejšiu súčasť Vášho domova. Súčasťou vybavenia kúpeľní je veľkoformátová gresová dlažba a veľkoformátový keramický obklad.

Smart riešenia

Súčasťou štandardu je Smart štartovací kit, ktorý pozostáva z riadiacej jednotky a jednej inteligentnej zásuvky na ovládanie radiátora v kúpeľni. Kúrenie a chladenie bytu môžete ovládať aj cez bezplatnú mobilnú aplikáciu.

0 % ÚROKOV AŽ DO KOLAUDÁCIE

Aby sme vám cestu k novému bývaniu vo Vydrici uľahčili, v spolupráci s VÚB bankou sme pre vás pripravili jedinečný produkt. Od zaplatenia prvej časti úveru až do kolaudácie vášho bytu vo Vydrici zaplatíme hypotekárne úroky za Vás. Taktiež máte možnosť získať zľavu až do výšky 100 % správcovateľského poplatku v závislosti od zvolenej banky.

HYPOTÉKA SA DNES OPLATÍ

Hypotéku pre nehnuteľnosť vo Vydrici jednoducho vybavíte v našich partnerských bankách – VÚB banka, Tatra Banka, Slovenská sporiteľňa a ČSOB. V prípade záujmu vám odborné poradenstvo poskytnú hypotekárni špecialisti na garantujúcich pobočkách partnerských bánk.

POSTUP PRI KÚPE

Od vášho nového mestského bývania vás delí len pár krokov:

  1. STRETNUTIE S PREDAJCOM
  2. REZERVÁCIA A PRÍPRAVA ZMLUVNEJ DOKUMENTÁCIE
  3. VÝBER FINANCUJÚCEJ BANKY
  4. KÚPNA ZMLUVA A PREVZATIE
  5. PREPIS LISTU VLASTNÍCTVA V KATASTRI NEHNUTEĽNOSTÍ

SPLÁTKOVÝ KALENDÁR

  1. splátka: Úhrada rezervačného poplatku vo výške 3000 € pred podpisom Zmluvy o budúcej zmluve.
  2. splátka: 20 % z kúpnej ceny, z ktorého vám odrátame rezervačný poplatok, splatný do 15 dní od podpisu Zmluvy o budúcej zmluve.
  3. splátka: 30 % z kúpnej ceny po zápise rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností.
  4. splátka: 30 % z kúpnej ceny po dokončení hrubých rozvodov vnútorných inštalácií v byte alebo apartmáne.
  5. splátka: 20 % kúpnej ceny po kolaudácii.

Obhliadky na stavbe

Dohodnite si stretnutie s našim predajcom a po výbere bytu absolvujte obhliadku na stavbe.

Obhliadky na stavbe je možné absolvovať len vo vopred dohodnutom termíne s predajcom, pričom obhliadka sa môže uskutočniť iba v určitom období, kedy je to zo stavebného hľadiska možné. Vydrica Development V1+V2 si vyhradzuje právo na zmenu termínu konania obhliadky.

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie

Kontaktujte nás

Kancelárske priestory vo Vydrici

Kontaktujte nás

Obchodné priestory vo Vydrici